Przed derbami Ruch pochwalił się nowym sponsorem

Chorzowianin 2019-03-22 | Komentarzy: 0
Począwszy od niedzielnego spotkania z Rozwojem Katowice "Niebiescy" grać będą w koszulkach z logo nowego sponsora - ecoexpress24.pl.
Przed derbami Ruch pochwalił się nowym sponsorem

Tak prezentują się koszulki Ruchu z logo nowego sponsora | Fot. ruchchorzow.com.pl

Ruch Chorzów poinformował o podpisaniu umowy sponsorskiej z ecoexpress24.pl. To innowacyjna platforma online zrzeszająca najlepsze firmy zajmujące się odbiorem odpadów, w szczególności odpadów budowlanych, działająca na terenie całego kraju. 

"Ecoexpress24.pl jest platformą skierowaną do klientów i dostawców usług propagującą prawidłowe postawy proekologiczne związane z segregacją odpadów u źródła, w tym gruzu i innych odpadów poremontowych, których odbiór dzięki nowoczesnej aplikacji i stronie internetowej staję się dziś szybki i bardzo prosty" - czytamy na oficjalnej stronie Ruchu o jego nowym sponsorze.

Marka ecoexpress24.pl eksponowana będzie na przodzie koszulek meczowych "Niebieskich" począwszy od niedzielnego meczu z Rozwojem Katowice (godz. 13.05).

Logotyp ecoexpress24.pl pojawi się także na drukach okołomeczowych, a reklama platformy eksponowana będzie m.in. na bandach okalających boisko przy Cichej. Ruch przeprowadzi też akcje marketingowe w szkołach i na stadionie adresowane do młodzieży szkolnej i kibiców, promujące selektywną zbiórkę odpadów.

- Umowa ma na celu promocję proekologicznych postaw, zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i postawy fair play. Jest początkiem współpracy, która mam nadzieję, ma dobre perspektywy na najbliższe lata - podsumował Jan Chrapek, prezes Ruchu.

Niedzielne derby to mecz sąsiadów w tabeli. Ruch zajmuje 14. miejsce (26 pkt.), Rozwój jest tuż za nim (25 pkt.). Katowiczanie to pierwsza ekipa ze strefy spadkowej. Co ciekawe, będzie to już druga potyczka obu drużyn na stadionie w Chorzowie w bieżącym sezonie. 1 września 2018 r. Rozwój występował na Cichej w roli gospodarza, a Ruch - nietypowo - w roli gościa. Nasz zespół wygrał 3:0.

Podopiecznym Marka Wleciałowskiego punkty są potrzebne jak tlen. W sześciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie dwa "oczka". Po raz ostatni wygrali 10 listopada ub. roku.

Mecz będzie można zobaczyć na żywo w TVP3, ale zachęcamy kibiców do przyjścia na stadion i dopingowania "Niebieskich".

ruchchorzow.com.pl/(fab)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.