Ściąganie mp3 z YouTube - gdzie szukać i jak działa?

Chorzowianin 2019-04-23
Pewnie każdy z nas chociaż raz słyszał o tym, że da radę pobrać film z YouTube za pomocą specjalnych serwisów i zamienić go na format mp3. Pytanie - ile osób już to wypróbowało? Pewnie sporo, sądząc po ogólnodostępnych wynikach. Pewnie niektórzy nadal się wahają, nie do końca wiedzą jak to zrobić, gdzie znaleźć dobrą stronę która by to za nas zrobiła. Całe szczęście - my wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy z każdym, kto tylko będzie chciał swoją wiedzę pogłębić. Zapraszamy do czytania dalszej części artykułu.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ściąganie mp3 z YouTube - gdzie szukać i jak działa?

Pobieranie mp3 z YouTube to naprawdę popularna metoda. Polega to na tym, że na specjalnej stronie wklejamy konkretny URL z filmu, a następnie klikamy "przetwarzanie" albo "wykonaj", albo jakąkolwiek inną komendę na buttonie i następuje konwertowanie. Po zakończeniu, mamy gotowy plik mp3, który możemy pobrać na swój telefon, tablet czy laptop. Dzięki temu możemy cieszyć się nagraniem wszędzie i zawsze, kiedy tylko będziemy potrzebowali. Wszak nie każdy ma możliwość korzystania z Internetu poza domem, a może zdarzyć się taka sytuacja, że akurat będzie chciał posłuchać tego i tylko tego. W dodatku nie zawsze mamy czas żeby słuchać tego w czasie rzeczywistym, a po pobraniu będziemy mogli robić to w dowolnym momencie i miejscu.

Zapewne wiele osób powstrzymuje to, że nasłuchali się, że wszystko co jest ściągane, jest nielegalne. Z konwertowaniem z YT na format mp3 jest trochę inaczej. Jest to dozwolone, ale trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim nie możemy tego rozpowszechniać, mamy prawo tylko do własnego użytku, a już na pewno, pod żadnym pozorem, nie wolno tego nikomu sprzedawać i pobierać za to korzyści majątkowych. Jest to po prostu nic innego jak łamanie praw autorskich, co jest bardzo silnie karane w Polsce.

Wiemy już prawie wszystko, ale gdzie znaleźć taki przetwornik?

W Internecie aż się od nich roi. Polecamy jednak, żeby wybierać takie strony, które są w pełni zaufane. Tak radzą również w artykule https://alemovie.pl/rankingi/przetwornik-mp3, gdzie pojawia się wzmianka o tym, z jakiej strony warto korzystać. Niektóre w ogóle nie działają, inne za swoją pomoc w zakresie konwertowania chcą pobierać opłaty, co nie jest do końca zgodne z prawem, jak już pisaliśmy wcześniej. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się ze szczegółowym opisem w artykule, do którego link podaliśmy. Rozwieje to wszelkie wątpliwości i odpowie na najczęściej pojawiające się, powtarzające pytania. Dzięki temu każdy będzie wiedział co robić, a co nie i jak z tego korzystać.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.