Sklepy partnerskie JBB Bałdyga w Chorzowie – pyszne wędliny i mięso każdego dnia

Chorzowianin 2019-02-22
Smaczne, świeże mięso i idealnie doprawione wędliny, pyszne kiełbaski, kabanosy, boczek czy parówki – wybór ponad 250 produktów oraz miłą i profesjonalną obsługę znajdziesz w sklepach partnerskich JBB Bałdyga w Chorzowie. Są tuż obok Ciebie!
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Sklepy partnerskie JBB Bałdyga w Chorzowie – pyszne wędliny i mięso każdego dnia

JBB Bałdyga to polska, rodzinna firma z ponad 25-letnią tradycją. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1992 roku – w tym czasie udało się stworzyć jeden z największych, najbardziej innowacyjnych i najbezpieczniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Polsce. W jego skład wchodzą: Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga zlokalizowany w Łysych oraz Zakład Rozbioru Mięsa mieszczący się w Dylewie. JBB Bałdyga to również pięć ogólnopolskich marek: JBB Bałdyga, Masarnia u Józefa, Dobro Polska, Garmażernia oraz Dobre Mięso. W ofercie znajdują się także 2 linie specjalne: Grill Dobry oraz Przy Smoki, dedykowane najmłodszym, najbardziej wymagającym Klientom. Wszystkie produkty przygotowywane są według sprawdzonych receptur, dzięki czemu charakteryzują się pysznym smakiem, a każdy członek rodziny z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Produkty JBB Bałdyga dostępne są w ponad 600 punktach sprzedaży w całej Polsce. W lipcu i październiku ubiegłego roku firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Chorzowa i we współpracy ze sklepem mięsnym KAMA otworzyła sklepy partnerskie, które znajdują się w dwóch lokalizacjach – przy ulicy Beskidzkiej 4 oraz Kościuszki 5. W ofercie sklepów Klienci znajdą ponad 250 różnorodnych, smacznych i świeżych produktów, przygotowanych z najwyżej jakości mięs – Nasza firma codziennie produkuje około 285 ton wyrobów mięsnych: wędzonki, kiełbasy, wyroby blokowe, podrobowe, garmażeryjne czy surowe wyroby mięsne. Do oferty wprowadziliśmy również wiele ciekawych nowości np. Dobropolanki, kiełbasę oraz szynkę ze spiżarni, krakowską drobiową lub kabanosy bankietowe. Wszystkie produkty tworzone są według specjalnych receptur. Podstawowym surowcem do produkcji naszych wyrobów jest mięso wieprzowe i drobiowe, pochodzące z zakładów zatwierdzonych do handlu na terenie Unii Europejskiej, znajdujących się pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Najwyższa jakość, pyszny smak, zadowolenie oraz zaufanie, którym obdarzają nas Klienci są priorytetami i największą wartością naszej firmy. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Chorzowa do odwiedzenia sklepów partnerskich. – mówi Piotr Laskowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy JBB Bałdyga.

Sklepy partnerskie JBB Bałdyga znajdują się przy ul. Beskidzkiej 4 oraz Kościuszki 5 w Chorzowie. Od poniedziałku do piątku otwarte są w godzinach 7:00-17:00, a w weekendy od 7:00 do 13:00-14:00 w zależności od lokalizacji.


 

 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.