Śląska marka kosmetyczna podbija ogólnopolski rynek

Chorzowianin 2019-01-25
Na Śląsku powstała nowa ogólnopolska marka kosmetyczna Dermahair oferująca profesjonalne kosmetyki do włosów. Premierowym produktem jest Szampon Dermahair Herbal przeciw wypadaniu włosów. Jak widać producent, postawił na specjalistyczne produkty, co okazało się strzałem w dziesiątkę.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Śląska marka kosmetyczna podbija ogólnopolski rynek

Na problemy z wypadającymi włosami narzekają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Podstawowym surowcem Dermahair Herbal jest tarczyca bajkalska, której skuteczność niezależna jest od płci i kwestii hormonalnych. Mechanizm działania tego surowca opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych.

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie produktu pozwala na uzyskanie następujących efektów:
-zahamowanie nadmiernego wypadania włosów,
-zagęszczenie i wzmocnienie włosów,
-regenerację struktury włosa,
-przywrócenie zniszczonym włosom witalności i blasku.Szampon Dermahair Herbal nadaje się do codziennego użytku i jest wygodny w aplikacji. Szerokie właściwości tego kosmetyku sprawiają, że włosy stają się mocniejsze i łatwiejsze w rozczesywaniu.


Produktem zainteresowane są już ogólnopolskie sieci drogeryjne oraz kontrahenci zagraniczni. Obecnie przedstawiciele śląskiej marki są na etapach prowadzenia negocjacji handlowych oraz pracują nad następnymi produktami. Już niebawem na rynku pojawią się kolejne kosmetyki Dermahair takie jak: odżywki, spraye oraz preparaty do stylizacji.

Kosmetyki Dermahair dostępne są także na stronie internetowej: www.dermahair.pl

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.