Spłonęło 600 metrów sufitu. Pożar Lidla przy ul. Gałeczki

Chorzowianin 2018-07-18 | Komentarzy: 0
Przed chwilą zakończyła się akcja gaśnicza na terenie Lidla przy ul. Gałeczki w Chorzowie. 5 zastępów strażaków walczyło z pożarem podwieszanego sufitu. Nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.
Spłonęło 600 metrów sufitu. Pożar Lidla przy ul. Gałeczki

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w chłodni sklepu. | fot. Jack Mazur (facebook.com/Informacje Drogowe Katowice)

Kilka minut po siódmej do stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie wpłynęła informacja o pożarze na terenie dyskontu przy ul. Gałeczki. 

– Po przyjeździe okazało się, że płonie około 600 metrów kwadratowych podwieszanego sufitu. Na szczęście pracownicy sprawnie przeprowadzili ewakuację, więc nikomu nic się nie stało – mówi bryg. Paweł Nalepka, zastępca komendanta miejskiego PSP.

O pożarze informowali też mieszkańcy, dzieląc się zdjęciami na Facebooku.

Ogień został już ugaszony. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w chłodni sklepu. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy Lidl zostanie ponownie otwarty.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.