„Szyszka” zagra z Rosją

Chorzowianin 2010-03-17 | Komentarzy: 0
Bilety na mecz piłkarek ręcznych Polska - Rosja (31 marca w hali MORiS) rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. W sprzedaży pozostała już tylko niewielka część. Szansę występu przeciwko mistrzyniom świata dostała Natalia Szyszkiewicz z KPR Ruch Chorzów!
„Szyszka” zagra z Rosją
Takiej gratki przepuścić nie można - miłośnicy szczypiorniaka doskonale o tym wiedzą. W końcu do Chorzowa przyjedzie aktualnie najlepsza drużyna na świecie, Rosja. Wejściówki na to spotkanie sprzedają się znakomicie. Te na najlepsze miejsca (sektory centralne) już dawno się rozeszły.

W chwili oddawania tego tekstu do druku w kasach MORiS pozostała ostatnia partia - ok. 100 biletów (ceny: 20 zł normalny, 10 zł ulgowy), na miejsca za bramkami i na galerii hali. Niewielka pula trafiła do internetu - do 20 marca można dokonywać rezerwacji na stronie kupbilet.pl. Trzy sektory zajmie młodzież ze szkół, dla której przygotowano specjalną ofertę biletową. Ta pula została już wyczerpana (przez szkoły z Chorzowa i Gliwic).

Przypomnijmy, że organizatorzy przygotowali dla fanów niespodzianki - okolicznościowy folder oraz koszulkę (białą lub czerwoną, w zależności od zajmowanego miejsca). Sympatycy szczypiorniaka utworzą więc podczas spotkania z Rosją „żywą” flagę. Będą także atrakcje artystyczne, szczegóły są jeszcze dogrywane.

W ubiegłym tygodniu trener naszej reprezentacji Krzysztof Przybylski powołał 18-osobową kadrę. Znalazła się w niej przedstawicielka KPR Ruch Chorzów - Natalia Szyszkiewicz. Popularna „Szyszka” od kilku miesięcy ma pewne miejsce w reprezentacji, była bliska występu w listopadowym spotkaniu z USA w Chorzowie, ale na jednym z treningów... złamała nos. Miejmy nadzieję, że tym razem zobaczymy rozgrywającą „niebieskich” na boisku! W gronie zawodniczek rezerwowych znalazły się dwie inne chorzowianki - kołowa Karolina Radoszewska oraz skrzydłowa Bogna Dybul.

Kadrowiczki zbiorą się 25 marca w chorzowskim hotelu Arsenal Palace. Na ten dzień zaplanowana jest także konferencja prasowa z udziałem Przybylskiego. Reprezentacja trenować będzie dwa razy dziennie w hali MORiS, w której (w nocy z 28 na 29 marca) położona zostanie specjalna nawierzchnia w kolorze żółto-niebieskim. Podobnie było przy okazji potyczki z USA.

Mecz Polska - Rosja rozpocznie się o godz. 18.00, ale warto przyjść do hali już dwie godziny wcześniej. Wtedy bowiem rozegrany zostanie przedmecz z udziałem drużyn gimnazjalistek: KPR Ruch oraz zespołu z Gliwic. Chorzowianki są aktualnie najlepszą drużyną w kraju.
(fab)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.