Usługi dźwigowe w Chorzowie i okolicach

Chorzowianin 2019-04-24
Firma Sołtys sp. z o. o to profesjonaliści w każdym calu. Jesteśmy określani mianem lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Specjalizujemy się w świadczeniu usług ciężkimi dźwigami, o maksymalnym udźwigu nawet do 500 ton. Działamy również w trudnych warunkach i zabudowanym otoczeniu.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Usługi dźwigowe w Chorzowie i okolicach

Wynajem wraz z kompleksową obsługą

Naszym atutem jest pełny zakres usług. Nie musimy czekać z rozpoczęciem prac na plany podnoszenia, bo przygotowujemy je sami. Własne centrum technologiczne zapewnia, że zawsze będą one gotowe na czas. Inżynierowie opracowują je z uwzględnieniem wielu czynników.

Przede wszystkim brane jest pod uwagę miejsce, gdzie będą świadczone usługi dźwigowe. Chorzów i inne miasta o zwartej zabudowie wymagają dokładnego opracowania planu, ze zwróceniem uwagi na istniejącą infrastrukturę techniczną i budynki. Dźwig musi mieć wystarczająco dużo miejsca by manewrować. Nawet najlepsi operatorzy (a takich zatrudniamy!) nie są w stanie pracować, gdy mają zbyt mało przestrzeni. W takich przypadkach uwzględnia się możliwość pracy dwóch mniejszych żurawi.

Usługi dźwigowe świadczone przez operatorów z doświadczeniem

Znacznie łatwiejsze jest zaplanowanie prac na budowie. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i mamy w swoim portfolio tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Stawialiśmy konstrukcje stalowe, hale, mosty, wiadukty i inne obiekty inżynierskie. Często jesteśmy nazywani specjalistami od najtrudniejszych zadań!

Zajmujemy się również pracami awaryjnymi i realizacją pilnych zleceń na usługi dźwigowe. Chorzów i inne miasta południowej Polski mogą na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy, ze względu na atrakcyjne położenie naszej bazy niedaleko autostrady A4. To ułatwia nam dotarcie wszędzie tam, gdzie potrzebne są nasze dźwigi.

Prowadzimy wynajem z własnego zaplecza sprzętowego

Oprócz kompleksowego zakresu prac możemy zaoferować również rozbudowane, własne zaplecze sprzętowe, zapewniające duże możliwości wyboru. Dysponujemy prawie trzydziestoma maszynami, w każdej chwili mogącymi ruszyć do akcji. Nasze dźwigi czekają w gotowości na terenie Górnego Śląska, gdzie mamy własną bazę. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Chorzowa (i okolicznych miast) i równie szybkie dotarcie do bardziej oddalonych miejsc.

Szukasz w Internecie dźwigi - Chorzów wynajem? Już nie musisz! Wybierz najlepszych i zadzwoń do Sołtys sp. z o. o. Skorzystaj z naszego doświadczenia i możliwości, jakie daje ci wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt. Zamów dźwig w Chorzowie teraz!

Dźwigi Chorzów Wynajem - Sołtys sp. z o. o dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Zobacz więcej na naszej stronie: www.dzwigi.org

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.