Walentynkowe propozycje. Nad ziemią lub przy świecach

Chorzowianin 2019-02-12 | Komentarzy: 0
Przejazd Elką w Parku Śląskim, romantyczna kolacja, dyskoteka a może szaleństwa w Lenegdii – to tylko niektóre propozycje spędzenia walentykowego wieczoru.
Walentynkowe propozycje. Nad ziemią lub przy świecach

Walentynkowy przejazd Elką to powtórka zeszłorocznych akcji. Pierwsze gondole wyruszą 14 lutego o godzinie 15, ostatnie po 21. Łącznie z atrakcji może skorzystać 120 par. Oferta kosztuje 100 zł od pary i jest bardzo urozmaicona. Rezerwacji i opłat można dokonać tylko w elektronicznym panelu sklepu na stronie www.parkslaski.pl. Z okazji święta patrona zakochanych niezapomniany wieczór przygotowała także Legendia oferująca romantyczną przejażdżkę diabelskim młynem z grzanym winem, którą można urozmaicić romantyczną kolacją u stóp diabelskiego koła. Wybierając jeden z dwóch pakietów (Romantyczna Przejażdżka – 100 zł/para, Walentykowy Wieczór – 200 zł/para) konieczna jest rezerwacja i ustalenie godzin. Szczegóły na stronie www.legendia.pl.

Wieczór w teatrze

Zakochani lubiący nieco mniej ekstremalne klimaty mogą odwiedzić Teatr Rozrywki. 14 lutego można posłuchać tu skróconą wersję koncertu z 31 grudnia – "Radio Rozrywka! Sylwester Bis" lub recital Klementyny Umer – "Tajemnica". Więcej na www.teatr-rozrywki.pl.

Zaproszenie do tańca

Dobra muzyka, doskonałe menu i wyborne wino, tak na „Taneczne Walentynki” zaprasza Restauracja Cesarska przy ul. Paderewskiego 35. Dla chcących spędzić ten wieczór z ukochaną osobą w ustronnym miejscu przygotowana będzie dedykowana sala z obsługą VIP. Rezerwacji można dokonać pod numerem 32 606 84 40. Wstęp na dancing jest bezpłatny. Z cukierkową propagandą walentynek zrywa natomiast Galeria Kamienica przy ul. Rynek 7/1. 14 lutego od godziny 19.00 do wspólnego imprezowania zaprasza wszystkich singli. Bilety w przedsprzedaży w cenie 7 zł, w dniu wydarzenia 10 zł. Więcej na www.galeriakamienica.pl.

Kolacja przy świecach

Wyjątkowy klimat, w ten romantyczny, czwartkowy ( dla spóźnialskich również piątkowy) wieczór zapewni też „Sztygarka”. W Restauracji Prezydent, jak i w Kawiarni Pod Wieżą nie zabraknie specjalnego menu pełnego afrodyzjaków przygotowanego przez szefa kuchni.

Sauna a może lodowisko

MORiS zaprasza natomiast na walentynkowy pobyt w saunarium, działającym przy pl. Powstańców Śląskich 1. Każda para, która podczas zakupu wejściówki da sobie symbolicznego buziaka, będzie mogła skorzystać z atrakcji w promocji 2 za 1 (pełna odpłatność za jedną osobę, druga płaci 1 zł). We wnętrzu saunarium czekać na pary będą seanse w saunie suchej z saunamistrzami, którzy za pomocą specjalnych olejków zapachowych oraz muzyki stworzą dla prawdziwie walentynkowy nastrój, natomiast w łaźni parowej przygotują dla wszystkich przybyłych prawdziwą relaksacyjną niespodziankę! Początek wydarzenia nastąpi o godzinie 18:00. Jeżeli nie odpowiadają wam zbyt gorące temperatury to alternatywą może być lodowisko przy ul. Katowickiej. Podczas ślizgawek o godz. 19:00 oraz 20:00 każda para, która potwierdzi swoje uczucia „buziakiem” przy kasie, będzie mogła skorzystać z biletu promocyjnego. Więcej na www.moris.chorzow.pl.

Zakochana Bana 

Do wyjazdu na tory szykuje się „Zakochana Bana”. W tym roku kursować będzie w centrum Katowic w godzinach 14:00-19:30, a wśród atrakcji znajdą się m.in. konkursy z nagrodami i muzyka na żywo! Od kilku już lat zabytkowy wagon typu N w Walentynki doskonale sprawdza się w tej roli. Tego dnia zawsze jest wyjątkowy – ozdobiony miłosnymi symbolami, z romantyczną muzyką, słodkim poczęstunkiem oraz konkursami, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Pod tym względem tegoroczna odsłona akcji nie będzie gorsza. Romantyczną muzykę na żywo zapewni akordeonista a na pary, które zdecydują się zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wiersz lub w jakiś inny, ciekawy sposób wyznać sobie uczucie czekać będą bilety do Multikina, Teatru Rozrywki i Filharmonii Śląskiej oraz tramwajowe gadżety. W tym roku „Zakochana bana” wyruszy w trasę w czwartek 14 lutego z zajezdni w Chorzowie Batorym punktualnie o godz. 14:00. Następnie będzie kursować między placem Wolności a pętlą Słoneczna w Katowicach, by w ostatnim kursie o 19:09 z placu Wolności zjechać do zajezdni w Katowicach Zawodziu. Więcej na www.tram-silesia.pl.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.