Wandale z dopalaczami

Chorzowianin 2011-09-08 | Komentarzy: 0
Chorzowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdemolowali pokój w jednym z miejscowych hoteli. W samochodzie wandali funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości tzw. „dopalaczy”.
Wandale z dopalaczami

Skonfiskowane przez policję materiały | foto: KMP w Chorzowie

7 września około 19.00 dyżurny chorzowskiej komendy otrzymał informację, że dwóch mężczyzn demoluje wynajęty przez nich hotelowy pokój. Na miejsce natychmiast udali się policjanci prewencji z „dwójki” oraz kryminalni z komendy. Jak się szybko okazało zatrzymani, którzy zniszczyli wyposażenie pokoju, byli pod wpływem środków odurzających. Jeden z nich, 28-letni chorzowianin trafił do szpitala na odtrucie, a jego starszy o 3 lata kompan do policyjnego aresztu. Ponadto stróże prawa w samochodzie należącym do 28-latka znaleźli ponad 300 opakowań „dopalaczy" oraz pistolet na śruty. Mężczyźni odpowiedzą teraz za zniszczenie mienia, posiadanie i udzielanie narkotyków. Za przestępstwa te grozi kara do 5 lat za kratami. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.