Wielki finał Stróżów

Chorzowianin 2008-10-22
Jak co roku jesienią odbywa się koncert galowy Festiwalu Stróżów Poranka. Po raz pierwszy koncert odbył się nie w Teatrze Rozrywki, ale w Chorzowskim Centrum Kultury. W koncercie wzięli udział nie tylko muzycy kojarzeni ze sceną chrześcijańską.
Wielki finał Stróżów
W koncercie wzięłi udział Trąbki Jerycha, Contigo, Przylądek Dobrej Nadziei, Worship Sax, Magda Anioł, Andrzej i Robert Ruszczak, Rafał Boniśniak, FPS, Anti Babilon System, Andrzej Lampert i Justyna Steczkowska.

Festiwal Stróże Poranka odbywał się na terenie Chorzowa i miast ościennych.

Motywem przewodnim festiwalu są słowa Jana Pawła II „Bądźcie stróżami poranka trzeciego tysiąclecia”, które wypowiedział w roku jubileuszowym. W roku 2000 odbył się pierwszy koncert Stróżów Poranka.

To nie koniec festiwalowych emocji. W przyszły weekend Stróże Poranka przenoszą się na wschód. W sobotę o godz. 20.00 w Domu Kultury Polskiej w Wilnie a w niedzielę w Auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku koncert dadzą Contigo, Anti Babilon System i Anastasis.
Contigo zagra też w parafii Św. Trójcy w Jasionówce Koncert odbędzie się w niedzielę o godz. 10.30

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.