Wiosenne Święto Wody

Chorzowianin 2019-03-26
Ósmy raz MORiS Chorzów zorganizował Wiosenne Święto Wody. Rodziny rywalizowały w sześciu konkurencjach na basenie przy ul. Granicznej i przy pl. Powstańców Śląskich.
Wiosenne Święto Wody

Zamiast topienia marzanny sportowe emocje na basenie. To propozycja na powitanie wiosny jaką przygotował dla mieszkańców Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

23 marca odbyła się 8 edycja Wiosennego Święta Wody. W zabawie uczestniczyło łącznie 36 rodzin, które rywalizowały ze sobą na dwóch basenach (przy ul. Granicznej i przy pl. Powstańców Śląskich), w sześciu konkurencjach. - Cieszymy się, że nasza impreza cieszy się tak dużym zainteresowaniem – podkreśla Alina Zawada, dyrektor MORiS. - Konkurencje są bardzo proste, tak by całe rodziny mogły wziąć w nich udział – dzieci, rodzice, a nawet dziadkowie.

Dla najlepszych zespołów organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, ale nie one były najważniejsze. - Razem spędzamy czas i integrujemy się w wodzie – mówi Piotr Bukowiec. A jego córka Zuzia dodaje: - Liczy się głównie dobra zabawa!

Relacja video: tutaj

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.