Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

Chorzowianin 2011-01-14
Policjanci wydziału kryminalnego z zatrzymali na gorącym uczynku włamania do sklepu z odzieżą 20-letniego chorzowianina. Teraz za to przestępstwo sprawca może trafić za kraty nawet na 10 lat.
W nocy z 13 na 14 stycznia włamywacz wybił szybę w sklepie przy ulicy 3 Maja. Gdy przez okno wynosił ubrania, został zauważony przez patrolujących ten rejon policjantów z komisariatu II. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać, ale po chwili był już w rękach kryminalnych. Stróże prawa odzyskali także skradziony towar. Włamywacz został przewieziony do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.