Wolności znów pojedziesz w obie strony
fot. Mariusz Banduch
Po remoncie nawierzchni i torowiska na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Bałtycką i skrzyżowaniem z ulicami Strzelców Bytomskich i Hajducką samochody, rowery czy motory będą mogły swobodnie poruszać się w obu kierunkach.
Na facebookowym fanpage’u Urzędu Miasta chorzowianie w ciepłych słowach wyrażają się o zakończeniu tej inwestycji. Dominują głosy ulgi, że chociaż remont drogi trwał długo, nareszcie można z niej skorzystać.

Reklama:
Dyskusja: