Wypełniła wózek i wyszła ze sklepu. O jej losie zdecyduje sąd

Chorzowianin 2018-08-01 | Komentarzy: 0
Policjanci z drugiego komisariatu chorzowskiej komendy zatrzymali w niedzielę kobietę, która nie zapłaciła za zakupy w jednym z dyskontów. Złodziejka usłyszała już zarzuty. Teraz o jej losie zadecyduje sąd.
Wypełniła wózek i wyszła ze sklepu. O jej losie zdecyduje sąd

Łupem złodziejki padły artykuły warte ponad 1800 złotych. | fot. KMP Chorzów

W niedzielę około godz. 17:00  dyżurny chorzowskiej komendy został powiadomiony przez pracowników jednego z dyskontów, że przed chwilą kobieta ukradła pełny wózek artykułów spożywczych.

– Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol z chorzowskiej dwójki. Na parkingu przed dyskontem namierzyli oni 41-latkę. Kobieta została zatrzymana. Jak ustalili policjanci, kobieta przez kilkadziesiąt minut spokojnie napełniała wózek różnymi artykułami spożywczymi i alkoholem a następnie wyszła ze sklepu nie płacąc – relacjonuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.

Jej łupem padły artykuły warte ponad 1800 zł. Mieszkanka Nowego Sącza usłyszała już zarzuty. Teraz o jej losie zadecyduje sąd.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.