Reklama:
Partnerzy:


XI Targi Informacji Zawodowej i Wolontariatu

Chorzowianin 2011-10-14 | Komentarzy: 0
Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na XI Targi Informacji Zawodowej i Wolontariatu. Impreza skierowana jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz młodzieży bezrobotnej stojącej przed wyborem dalszej ścieżki kariery.
XI Targi Informacji Zawodowej i Wolontariatu
Inicjatywa Targów adresowana jest zarówno do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów, jak i osób dorosłych, zainteresowanych wsparciem w planowaniu dalszej edukacji oraz kariery zawodowej. Jak co roku, odwiedzający Targi będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną prezentowaną przez kilkadziesiąt instytucji edukacyjnych i doradczych województwa śląskiego, w tym szkoły policealne, uczelnie wyższe, lokalne ośrodki szkolące oraz ośrodki wspierania przedsiębiorczości. Dodatkowo organizacje, stowarzyszenia i fundacje zaprezentują ofertę wolontariatu przeznaczoną dla młodych osób. Ponadto podczas Targów zostanie zorganizowane spotkanie dla szkolnych doradców zawodowych i pedagogów z zakresu poradnictwa zawodowego dla uczniów.  

Tegoroczne Targi wpisane są w harmonogram „Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery”, którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęły Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Impreza odbędzie się we wtorek, 18 października, w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 113. Targi potrwają od godziny 10.00 do 13.00.   

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.