Zadaj pytanie o miasto. Prezydent zaprasza.

Chorzowianin 2017-09-21 | Komentarzy: 0
Prezydent Andrzej Kotala zaprasza na spotkania z mieszkańcami wszystkich dzielnic Chorzowa. Pierwsze już dziś w Centrum Inicjatyw Społecznych. Poza prezydentem w spotkaniach wezmą udział przedstawiciele wydziałów usług komunalnych oraz inwestycji komunalnych Urzędu Miasta, policji, straży miejskiej oraz straży pożarnej.
Zadaj pytanie o miasto. Prezydent zaprasza.

Ubiegłe edycje spotkań z mieszkańcami cieszyły się dużym powodzeniem. |fot. archiwum

Ubiegłe edycje spotkań z mieszkańcami cieszyły się dużym powodzeniem, z sali padło sporo pytań i sugestii dotyczących życia w mieście, a ponieważ czas takiego spotkania jest ograniczony, zdarzało się, że nie wszyscy zdążyli uzyskać odpowiedź. Tym razem będzie inaczej.

– Zmieniliśmy trochę formułę spotkań. Każdy uczestnik dostanie przy wejściu numerek wraz z kartą, na której będzie mógł zapisać swoje pytanie i jeśli nie zdąży lub nie chce pytać publicznie, dostanie odpowiedź mailowo lub na adres korespondencyjny – wyjaśnia Aneta Gliwicka z biura prasowego Urzędu Miasta.

Wszystkie spotkania rozpoczną się o 17.30. Pierwsze już dziś w Centrum Inicjatyw Społecznych. Za tydzień prezydent gościć będzie mieszkańców w MDK przy ulicy Lompy. Pełen harmonogram zamieszczamy poniżej.

Harmonogram spotkań:

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o 17:30.

21 września
Centrum Inicjatyw Społecznych
ul. 3 Maja 18

28 września 
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Lompy 13
5 października
Starochorzowski Dom Kultury
ul. Siemianowicka 59
12 października
Klub „Pokolenie” Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Młodzieżowa 29
19 października
Miejski Dom Kultury „Batory”
ul. Stefana Batorego 6
 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.