Zamknięto łącznik między ul. Pocztową, Rynkiem a ul. Faski
Chorzowianin 2013-01-07
|
Komentarzy: 1
W poniedziałek, 7 stycznia, rozpoczęto kolejną fazę remontu estakady. Prace trwają nad jezdnią łącznika ul. Faski z ul. Pocztową/Rynkiem.
Zamknięty łącznik między ul. Pocztową, Rynek a ul. Faski | fot. Wojciech Zawadzki
Trwające roboty wpłynęły na zmianę organizacji ruchu zakładającą dojazd do ul. Faski i fragmentu ul. Wolności (pomiędzy ul. Faski i Dworcową) z kierunku ul. Powstańców. Ruch w ciągu ul. Rynek (w sąsiedztwie m.in budynku Urzędu Miasta) oraz w ciągu ul. Faski odbywa się będzie jednokierunkowo, w kierunku wyjazdu do ul. Pocztowej (w sąsiedztwie budynku poczty i banku).
Miejski Zarząd Ulic i Mostów prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w strefie objętej zmianą organizacji ruchu i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania pionowego i poziomego.
Miejski Zarząd Ulic i Mostów prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w strefie objętej zmianą organizacji ruchu i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania pionowego i poziomego.
Reklama:
Dyskusja:
~dariusz Olejniczak
IP: 80.238.*.*
2013-01-07 15:15:54
Jaki łącznik zamknięto? Nie można było napisać: zamknięto przejazd pod estakadą przy Faski i... Każdy by wiedział że łącznik to droga pod estakadą, a tak mamy fachową nowomowę i dowiedzieliśmy się, że ulica Rynek. Pozdrawiam.