Zapewniał, że nic nie ma. Policjanci znaleźli 200 działek

Chorzowianin 2018-08-07 | Komentarzy: 0
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali młodego mieszkańca Chorzowa, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.
Zapewniał, że nic nie ma. Policjanci znaleźli 200 działek

Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. | fot. KMP Chorzów

Z informacji chorzowskich kryminalnych wynikało, że młody mieszkaniec Chorzowa w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Mężczyzna, zaskoczony wizytą kryminalnych, oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających, a już na pewno nie ma ich w jego mieszkaniu.

– Przeszukanie szybko jednak pokazało, że mundurowi się nie mylili. Stróże prawa znaleźli ponad 200 działek dilerskich amfetaminy, metamfetaminy i marihuany – relacjonuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.

 Ich właściciel został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.