Zaproszenie dla firm rodzinnych

Chorzowianin 2019-02-04 | Komentarzy: 0
Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie przystąpiło do realizacji projektu stworzenia Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej (LCK).
Zaproszenie dla firm rodzinnych

Seminarium inaugurujące udział Chorzowa w tym przedsięwzięciu odbędzie się 8 lutego o godz. 9.30 w sali restauracyjnej Kompleksu Sztygarka, przy ulicy Piotra Skargi 34 w Chorzowie.

- Przedsiębiorczość, a zwłaszcza przedsiębiorczość rodzinna tworzy krajobraz gospodarczy naszego miasta. Zależy nam, aby nasze firmy rodzinne były coraz bardziej znaczącym i trwałym elementem życia Chorzowa, a zakorzeniona przedsiębiorczość rodzinna stanowiła jej dumę i wizytówkę – podkreśla Piotr Małecki, prezes Centrum Przedsięborczości Sp. z o.o. w Chorzowie.

- Serdecznie zatem zapraszam przedstawicieli firm rodzinnych do udziału w projekcie, w ramach którego w najbliższym czasie odbędzie się sześć seminariów tematycznych, poświęconych między innymi takim zagadnieniom jak: budowa wartości firmy rodzinnej, sukcesja w biznesie, transfer wiedzy, własności i wartości między pokoleniami czy budowa konkurencyjności i analiza ryzyka firm rodzinnych - dodaje prezes.

Liderem Projektu jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, a Partnerami Związek Miast Polskich oraz Izba Przemysłowo-Handlowa Sewilli. Partnerem z ramienia Miasta jest Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Wszelkie pytania należy kierować do Prezesa Zarządu Piotra Małeckiego, który jest jednocześnie Lokalnym Animatorem Projektu (tel.: 884 833 011 lub 512 240 166). Zgłoszenia można wysyłać do 5 lutego 2019 r. na adres: lck-chorzow@firmyrodzinne.pl.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.