Zatrzymani pseudokibice

Chorzowianin 2011-10-03 | Komentarzy: 0
Podczas zabezpieczenia meczu pomiędzy Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź policjanci zatrzymali dwóch pseudokibiców oraz ukarali mandatami 96 sprawców wykroczeń. Sporządzono również 5 wniosków w sprawie o wykroczenia.
Zatrzymani pseudokibice
Pierwszym z zatrzymanych podczas sobotniego meczu piłkarskiego, który odbył się na stadionie przy ulicy Cichej okazał się 27-letni mieszkaniec Opoczna. Mężczyzna podejrzany jest o niezastosowanie się do poleceń pracowników ochrony stadionu oraz ich znieważenie. Za przestępstwa te grozi mu kara pozbawienia wolności do roku oraz grzywna nie niższa niż 2 tys. zł.

W ręce stróżów prawa również wpadł 25-letni łodzianin, który był poszukiwany za rozbój. Mężczyzna posiadał przy sobie także telefon komórkowy pochodzący z kradzieży.

Podobnie, jak w trakcie poprzednich imprez masowych odbywających się na terenie naszego miasta, również i tym razem policjanci pilnujący porządku w mieście i wokół stadionu Ruchu Chorzów stanowczo reagowali na wszelkie wykroczenia. Wśród kilku tysięcy uczestników wczorajszego meczu, znalazło się 96 osób, które zostały ukarane mandatami za popełnione wykroczenia. Wobec pięciu osób zostały sporządzone wnioski o ukaranie. Czterech panów, w celach opiekuńczych zostało doprowadzonych do wytrzeźwienia. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.