Zostawiła 6-letnią córkę na placu zabaw

Chorzowianin 2018-11-06 | Komentarzy: 0
Szczęśliwie zakończyła się prowadzona wczoraj akcja poszukiwawcza 6-letniej Julii. Na szczęście już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, małoletnią odnaleźli mundurowi z chorzowskiej dwójki.
Zostawiła 6-letnią córkę na placu zabaw

Kobieta twierdziła, że początkowo próbowała odnaleźć córkę sama, lecz gdy jej się to nie udało, postanowiła powiadomić policję. | fot. archiwum

Wczoraj tuż przed 15 do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwoniła zrozpaczona mieszkanka Chorzowa i powiadomiła, że nie może znaleźć swojej 6-letniej córki. Jak wynikało z relacji matki, około godziny 12:30 pozostawiła swoją córkę w piaskownicy, a sama poszła odprowadzić psa do domu. Gdy wróciła na plac zabaw, małej Julii już tam nie było.

– Zgłaszająca nie była w stanie wyjaśnić, dlaczego tak długo zwlekała z powiadomieniem policji. Kobieta twierdziła, że początkowo próbowała odnaleźć córkę sama, lecz gdy jej się to nie udało, postanowiła powiadomić policję – informuje asp. Sebastian Imiołczyk z chorzowskiej komendy.

Do akcji natychmiast zostali skierowani wszyscy policjanci pełniący wówczas służbę w chorzowskim garnizonie. Po kilkudziesięciu minutach dziewczynkę odpowiadającą rysopisowi zaginionej zauważył jeden z mundurowych z chorzowskiej dwójki.

Dziewczynka cała i zdrowa trafiła pod opiekę babci, gdyż jak się okazało matka małoletniej była pod wpływem alkoholu. badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w jej organizmie. Nieodpowiedzialną matką zajmie się teraz sąd rodzinny. 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.