Clean Boy najlepszy

Chorzowianin 2008-12-24
XII edycja „Konkursu na wyrób i usługę Miasta Chorzów”, organizowanego pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Chorzów, rozstrzygnięta.
Clean Boy najlepszy
Pierwszą nagrodę otrzymała firma Intermop, za wyrób „Clean Boy” - wiadro połączone z wyżymaczką. Wyróżnienia przyznano firmom „Art-Atak” za torbę ekologiczną, „Alfa Plast” za katamaran Alfa Wind, „Jaekel – Bud – Tech” za usługę – budowa pawilonu handlowego Lidl w Chorzowie Batorym przy ul. 16 lipca. – Cieszę się, że idea tej imprezy została zaakceptowana i dobrze wpisała się w konkursowy repertuar naszego miasta. Co roku potwierdzamy, że Chorzów jest miastem ludzi zdolnych i przedsiębiorczych – mówił Henryk Wieczorek, przewodniczący RM.
Piotr Rabiej, wiceprezes zarządu Intermop, przyznał, że nagroda jest dla firmy sporym wyróżnieniem. – Niestety Ryszard Pinkawa, pomysłodawca i twórca tej firmy, zmarł kilka dni temu. Szefie, ta nagroda jest dla pana – mówił P. Rabiej.

 
wojz

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.