reklama

 

Oferujemy możliwość zamieszczania reklam na stronach portalu Chorzowianin.pl i na łamach drukowanego pisma Chorzowianin.pl.

CHORZOWIANIN.PL
portal mieszkańców miasta

Portal internetowy mieszkańców Chorzowa. Istnieje od 2005 roku. Regularnie jest odwiedzany przez sporą liczbę internautów. Liczba użytkowników portalu systematycznie rośnie. Portal zawiera najświeższe informacje, aktualizowane codziennie. Opisujemy wydarzenia miejskie, samorządowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Publikujemy zapowiedzi imprez, relacje z sesji Rady Miasta, galerie z wydarzeń sportowych i relacje z video na stronach telewizji internetowej Chorzowianin.tv.

CHORZOWIANIN.PL
bezpłatne pismo mieszkańców miasta

Bezpłatny magazyn o charakterze publicystyczno-informacyjnym. Ukazuje się co najmniej raz w miesiącu w nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy. Jest bezpłatnie kolportowany na terenie miasta przez ośrodki kultury, centra handlowe, lokalne instytucje oraz na ulicach miasta. Duży nakład i bezpłatny kolportaż gwarantują reklamodawcom niski koszt dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona czytelników. W każdym wydaniu Chorzowianina znajdują się specjalne dodatki, strony tematyczne i liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń.KLIKNIJ, BY POWIĘKSZYĆ:ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI TECHNICZNE

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA
WYPEŁNIJ I WYŚLIJ DO NAS


Dział marketingu i biuro ogłoszeń

41-500 Chorzów
ul. Katowicka 105
tel. (32) 241-33-74,
fax. (32) 241-34-74
e-mail: reklama@chorzowianin.pl

Biuro ogłoszeń w redakcji
czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00.

Zapraszamy do współpracy !

Marzena Saternus
Marlena Skoczylas

 

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.