Dni niemieckie w oddziale Promedica24

Chorzowianin 2017-03-01
9 marca o godz. 11:00 w oddziale Promedica24 w Katowicach odbędzie się dzień niemiecki. To seria spotkań organizowanych dla Pań i Panów, które mają przybliżyć specyfikę pracy opiekunki/opiekuna osób starszych za granicą. W tym wypadku dotyczy to pracy w Niemczech.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dni niemieckie w oddziale Promedica24

Oprócz prezentacji oferty, warunków zatrudnienia i korzyści z tego wynikających, firma chce przybliżyć wszystkim uczestnikom kraj za zachodnią granicę: kulturę, obyczajowość. Starzejące się niemieckie społeczeństwo – dane demograficzne mówią o ponad dwudziestu milionach osób w wieku 60 i więcej lat – będzie wymagać fachowej opieki. Jest zatem szansa dla osób szukających pracy w charakterze opiekunki, szczególnie że nasze Polki od lat cieszą się szacunkiem i są bardzo cenione przez pracodawców niemieckich. Nie ukrywamy, że praca taka niesie za sobą wiele korzyści materialnych, ale też pozwala realizować się i spełniać się jako osoba pomocna innym i empatyczna.

Odwiedzając oddział Promedica24 w Katowicach podczas dni niemieckich, można dowiedzieć się więcej o ofercie współpracy, zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz zweryfikować swój poziom języka. Można również uczestniczyć w bezpłatnym, pokazowym kursie językowym, który jest organizowany specjalnie dla osób zainteresowanych współpracą.

Przy kawie i ciastku opowiemy kilka ciekawostek na temat Niemiec, a rekruter odpowie na wszystkie pytania. Będzie też okazja, by zasięgnąć informacji „z pierwszej ręki”, od opiekunki, która współpracuje z Promedica24. Warto skorzystać z bezpłatnego zaproszenia do udziału w spotkaniu, może się to okazać przepustką do nowej przygody zawodowej.

Podstawowym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym oraz doświadczenie w opiece (może to być doświadczenie rodzinne). W przypadku braku znajomości języka, Promedica24 organizuje kursy doszkalające, które odbywają się cyklicznie w naszych oddziałach. Przychodząc do oddziału, dowiesz się, kiedy startujemy z kolejnym kursem z języka niemieckiego i na jakich warunkach możesz w nim uczestniczyć.

Wizyta w oddziale może stać się początkiem powrotu do aktywności zawodowej, zdobycia cennego doświadczenia.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wyjechać z Promedica24 do Niemiec w charakterze opiekunki/a osób starszych na dzień niemiecki, który odbędzie się 9 marca 2017 r. o godz. 11:00 w Katowicach, ul. Kościuszki 49, tel. 506 288 940

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.promedica24.com.pl oraz w oddziale.

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 23 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy. Firma Promedica24 świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO. 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.