Jak znaleźć idealny portfel dla swojej walentynki?

Chorzowianin 2019-02-04
Gratulacje! Jako jeden z mniejszej części panów szykujących się do walentynek wiesz, czym chcesz zaskoczyć swoją ukochaną w tym roku i wiesz, że będzie to portfel? Jednak, o ile jesteś krok do przodu przed innymi to nie spoczywaj na laurach. Przed Tobą jeszcze najważniejsza decyzja, a mianowicie - jaki portfel wybrać?
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak znaleźć idealny portfel dla swojej walentynki?

Oczywiście problem związany z tym wyborem nie polega na braku opcji do wyboru, ale wręcz przeciwnie - na tym, że jest ich tak wiele. Nie przedłużając, pragniemy pomóc Ci w tym wyborze podpowiadając czego powinieneś szukać w portfelu dla ukochanej – wbrew pozorom nie chodzi tylko o kolor.

Portfel damski – liczy się wnętrze!

Przekornie zachęcimy Cię do tego, byś wybór portfela zaczął nie od tego jak prezentuje się na zewnątrz, ale zaglądając do jego środka. Dlaczego? To proste – nawet najpiękniejszy, najbardziej trendy portfel damski na nic się nie zda, jeśli jego wnętrze nie będzie funkcjonalne. Funkcjonalność w przypadku portfeli dla pań to przede wszystkim wystarczająca ilość na karty, gotówkę i najważniejsze dokumenty.

Pamiętaj jednak, że kobiety lubią w swoim portfelu przechowywać i inne różności:

rachunki, bilety,

karty członkowskie do tryliona sklepów i klubów,

talizmany i inne drobiazgi „na szczęście”,

wsuwki, proszki na ból głowy….

zdjęcia ukochanych osób, a nawet… psa!

Jak najlepiej odpowiedzieć na takie wyzwanie pojemnościowo-logistyczne? Tak – duży portfel będzie dobrym tropem. Lepiej kupić ten który jest „za duży” niż aby się okazał za mały – jeśli faktycznie zależy Ci na tym, aby ukochana korzystała z prezentu na co dzień.

Dobre, bo unikatowe, wysokiej jakości i… polskie!

Być może nie wiesz, ale wśród Polek panuje nowy trend. Znudzone wszędobylskimi tanimi produktami made in china i przerażone cenami markowych produktów z innych części Europy mocno skłaniają się ku produktom pochodzącymi z naszej polskiej ziemi. To cieszy i na pewno nie rozczarowuje, bowiem jeśli chodzi o galanterię skórzaną, polscy producenci na pewno nie pozostają w tyle za tymi światowymi, a czasem nawet i wyznaczają kierunek. Jeśli więc naprawdę chcesz zaskoczyć swoją ukochaną – szukaj dla niej portfela w ofertach polskich producentów.

Czym jeszcze powinien charakteryzować się portfel dla walentynki?

wysokiej jakości materiał (skóra naturalna),

ochrona antykradzieżową RFID (każda nowoczesna dama to doceni),

właściwości antyalergiczne (profilaktyka to mądry krok).

Być może po przeczytaniu tego wszystkiego Twój zapał nieco opadł i powoli zaczynasz się zastanawiać, czy jednak nie byłoby lepiej dać drugiej połowie bombonierki i czerwonej róży? Nie rezygnuj! Oczywiście te frykasy są równie mile widziane, ale jako dodatek do głównego prezentu. Na koniec najważniejsza rada: Kochmanski portfel damski skórzany 1707 to projekt, który spełnia wszystkie powyższe ceny, a do tego jest dostępny w bardzo fajnej cenie. Okazuje się więc, że ideały istnieją i masz je na wyciągnięcie ręki.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.