Wakacje first minute

Chorzowianin 2017-12-20
Dlaczego warto zdecydować się na rezerwację wakacji w ofercie first minute?
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wakacje first minute

Wakacje na kolejny rok można rezerwować już od września. Największe zainteresowanie ofertą first minute przypada jednak na grudzień i styczeń, kiedy w wielu firmach przygotowane są już plany urlopowe. Jakie są korzyści z wczesnego rezerwowania wakacji?

Niższa cena

Najważniejszym atutem przemawiającym za rezerwacją wakacji w ofercie first minute jest niższa cena wyjazdu. Rezerwując wakacje we wrześniu, można zaoszczędzić nawet 500 złotych od osoby, a robiąc rezerwację w grudniu lub styczniu - 200-300 złotych za każdego uczestnika wycieczki. W first minute istnieje również opcja skorzystania z gwarancji niezmienności ceny, która polega na możliwości zapłaceniu za wycieczkę najniższej ceny, jaka pojawi się od momentu rezerwacji. Przykładowo, gdy zabukuje się wczasy w grudniu, a w marcu wycieczka z tymi samymi parametrami będzie kosztować 1000 złotych mniej, klient może prosić o obniżenie ceny o tę kwotę.

Większy wybór hoteli i kierunków

Jeżeli rezerwuje się wakacje na ostatnią chwilę, nawet na http://dreamtours.pl/ ma się mniejszy wybór kierunków i hoteli. W grudniu lub w styczniu dostępnych jest znacznie więcej wolnych miejsc, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć wymarzoną wycieczkę na wakacje. Dodatkowo w przypadku odwołania wyjazdu do wybranego wcześniej miejsca, biuro podróży oferuje w tej samej cenie inną wycieczkę w podobnej lokalizacji i w hotelu o podobnym standardzie.

Decyzja bez pośpiechu

Jeżeli wcześnie rozpocznie się poszukiwania wakacyjnej wycieczki, będzie się mogło wybierać wyjazd bez pośpiechu. Dużo czasu pozwoli spokojnie zapoznać się z opiniami o wybranym hotelu, atrakcjami w jego okolicach oraz z ofertą wycieczek fakultatywnych, dostępnych w danym biurze podróży. Co więcej, będzie się mogło porównać ze sobą różne propozycje wycieczek i wybrać spośród nich tę, która okaże się najciekawsza.

Dodatkowe korzyści

Biurom podróży zależy na jak najwcześniejszej sprzedaży miejsc w hotelach i na wycieczkach objazdowych, gdyż daje to gwarancję, że touroperator osiągnie zyski ze współpracy z wybranymi obiektami w kurorcie. Aby zachęcić turystów do wybierania z opcji first minute, biura podróży oferują możliwość skorzystania z bezpłatnego, rozszerzonego ubezpieczenia turystycznego, bezpłatnej rezygnacji z wyjazdu nawet w dniu wycieczki (np. z powodu choroby, zagrożenia ciąży), czy też zmiany terminu wyjazdu. Co ważne, w niektórych biurach podróży istnieje nawet możliwość zmiany kierunku, w który się poleci.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.