Głosy dla Hospicjum

Chorzowianin 2015-10-06 | Komentarzy: 0
10 października br. z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Medycyny Paliatywnej Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „HOSPICJUM” w Chorzowie przyłączy się do międzynarodowej akcji koncertowania na rzecz opieki hospicyjnej i paliatywnej.
Głosy dla Hospicjum

Co dwa lata muzyka i głosy dochodzące z każdego państwa, z całego świata łączą się w przestrzeni we wspólnym celu - zwrócenia uwagi współczesnego człowieka na istnienie hospicjów i ich podopiecznych.

10 października 2015 r. o godz. 17.00 Hospicjum w Chorzowie zaprasza na Koncert Muzyki Dawnej, który odbędzie się w auli centrum Afirmacji Życia Przy Hospicjum w Chorzowie. Wykonawcy, to artyści - muzycy specjalizujący się w historycznym wykonawstwie muzyki XVII i XVIII wieku oraz interpretacji muzyki baroku i klasycyzmu:

Koncert jest inauguracją XII społecznej Kampanii „Hospicjum to też Życie” w Chorzowie, trwającej do końca roku. Tematem jest problem osierocenia dzieci i przeciwdziałania jego skutkom. Hasło kampanii: "Pomagamy dzieciom w żałobie".

Więcej informacji na stronie internetowej Stowarzyszenia - www.hospicjum-chorzow.pl

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.