Jest sporo energii do uwolnienia. MORiS zaprasza na orlik w sobotę

Chorzowianin 2019-05-23 | Komentarzy: 0
25 maja od godz. 16:00 na ORLIKU przy ul. Kościuszki w Chorzowie, odbędzie się wyjątkowa impreza - "Uwolnij Swoją Energię".
Jest sporo energii do uwolnienia. MORiS zaprasza na orlik w sobotę

Głównym punktem programu będzie maraton fitness, gdzie uczestnicy będą trenować pod okiem instruktorów Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu. Na tegoroczną imprezę przygotowano ciekawy zestaw zajęć - od rozgrzewki, po mocny wycisk, kończąc na rozciąganiu: Warm-up Time, Boxing Time, Power Time i Stretch Time.

W "Próbie siły" uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności m. in. w wyciskaniu na ławce 50% swojej masy ciała, marszu w przysiadzie z workiem. Najmłodsi również nie będą się nudzić - specjalnie dla nich animatorzy z Dziecięcego Centrum Tańca MAJERY przygotują "Krainę Uśmiechu", a tam malowanie twarzy, zabawy z chustą i wiele więcej!

Ponadto wszystkie osoby będą mogły skorzystać z porad zdrowotnych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych u naszych partnerów, ale MORiS zapewnia, że to na pewno nie wszystko co przygotował na ten dzień!

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.