Szalik Żyrafy pomoże czworonogom

Chorzowianin 2012-01-18 | Komentarzy: 0
Droga 135 metrowego szalika, który jest dziełem rąk ludzi dobrej woli z całego regionu, jeszcze się nie kończy. Zwycięzca aukcji WOŚP postanowił przekazać go na cele charytatywne.
Szalik Żyrafy pomoże czworonogom

Zwycięzca aukcji WOŚP postanowił przekazać szal na cele charytatywne | fot. WPKiW

Szalik trafił dziś w ręce (łapy) Fundacji S.O.S dla Zwierząt.  - Wokół szalika wytworzyła się pozytywna energia – mówił w czasie przekazania szalika Łukasz Buszman, rzecznik prasowy WPKiW. – Cieszymy się, że zwycięzca aukcji zdecydował się przekazać go nam z powrotem i zdecydować o wyborze instytucji, która go dostanie. Co ważne, nie po raz pierwszy.

Łukasz Cholewa od kilku lat licytuje bowiem przedmioty na aukcjach WOŚP. - Chodzi o szczytny cel, dlatego dotąd trzymałem wylicytowany przedmiot przez rok i przekazywałem go na aukcję – wyjaśnia Łukasz Cholewa. – Teraz te rzeczy krążą po całej Polsce - dodaje.

Z szalika najbardziej cieszyć się będą podopieczni fundacji. - Wiemy co zrobimy przynajmniej z częścią szalika – mówi Jarosław Motak z S.O.S dla Zwierząt. – Jego kawałki staną się częścią wyprawki dla naszych czworonogów. To naprawdę cenna inicjatywa, bo udało się połączyć potrzeby dzieci i zwierząt, a niestety często zdarza nam się zapominać o naszych „braciach mniejszych”. Teraz każdy kawałek szala sprawi, że tym pokrzywdzonym przez los zwierzakom będzie cieplej.  

Czytaj też: Najdłuższa szyja na Śląsku ma już ciepłe wdzianko


Zobacz materiał o żyrafie w Infoserwisie Chorzowianin.tv

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.