Na tym pikniku wymienisz zepsuty telefon na sadzonkę

Chorzowianin 2018-04-20 | Komentarzy: 0
Warsztaty z tworzenia zabawek ze słomy, zajęcia z upcyklingu i malowanie bawełnianych toreb – to tylko część atrakcji w ramach Rodzinnego Pikniku Ekologicznego.
Na tym pikniku wymienisz zepsuty telefon na sadzonkę

Wymień starą ładowarkę, zepsuty telefon, makulaturę lub puszki na sadzonkę. Do wyboru będą m.in. pelargonie, fuksje lub iglaki. Rośliny będzie można odebrać podczas niedzielnego pikniku pod szybem Prezydent w Chorzowie.

22 kwietnia o godzinie 13:00 rozpocznie się także pierwsza tura „zielonych warsztatów”. Do wyboru będą m.in.: zajęcia z tworzenia zabawek ze słomy, warsztaty z upcyklingu i malowanie bawełnianych toreb. Podczas pikniku nie zabraknie koncertów, na scenie zagrają m.in. Frele (16:00) i Carrantouhill (17:00). Impreza potrwa do godziny 19:00.

Podczas IV Rodzinnego Pikniku Ekologicznego odbędzie się wielki quiz o segregacji odpadów – zwycięzca wróci do domu na nowej, elektronicznej deskorolce.

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.