Zagraj o Złotą Rakietę

Chorzowianin 2019-05-08
18 maja odbędzie się trzecia edycja Turnieju o Złotą Rakietę. Aby zdobyć trofeum trzeba będzie wykazać się umiejętnościami w dwóch dyscyplinach rakietowych – badmintonie oraz padlu.
Zagraj o Złotą Rakietę

fot. MORiS Chorzów

Turniej jest skierowany dla par deblowych (przewidziane jest miejsce dla maksymalnie 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

Rywalizacja rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie odbywać się równolegle w obu dyscyplinach. Miejscem rozgrywek badmintona będzie sala sportowa przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie, natomiast w padla uczestnicy grać będą na obiekcie przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie. Ostateczny kształt rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń.

W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.  Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 20 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora.

Więcej informacji można zdobyć pod nr telefonu: 504 115 017.

(ms)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.