Kurs Tanga w Rozrywce!

Chorzowianin 2019-02-22
Tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy spieszymy z dobrą nowiną dla wszystkich miłośników tańca. Rozpoczynamy kurs tanga w Teatrze Rozrywki. Daj się porwać rytmom pełnym pasji i zapisz się na nasz kurs! Zajęcia poprowadzi Piotr Łyszkiewicz wraz z partnerką Małgorzatą Kral. Spotykamy się 5 marca o godz. 18:00 w foyer Dużej Sceny!
Kurs Tanga w Rozrywce!

Dla kogo przeznaczony jest kurs tanga?

Zapraszamy wszystkich miłośników tanga, bez wyjątków.

Kto poprowadzi zajęcia?

Piotr Łyszkiewicz - tancerz tanga argentyńskiego i muzyk. Z tangiem związany od 15 lat, kiedy to zakochał się w muzyce Astora Piazzolli i przygotował repertuar mistrza na saksofon tenorowy.
Uczestnik wielu szkoleń prowadzonych przez światowej klasy pary argentyńskie i europejskie. Doświadczenie w nauczaniu zdobywał podczas pokazów, lekcji prywatnych i grupowych.
W swoim nauczaniu duży nacisk kładzie na muzykalność, technikę i ciekawe rozwiązania, dając jednocześnie praktyczne figury do zastosowania podczas tańca na milongach. W zajęciach asystować będzie Małgorzata Kral, doświadczona tancerka, która da paniom istotną wiedzę z zakresu techniki ruchu, ozdobników oraz kobiecości w tangu.

Ile kosztuje kurs?

40 zł za godzinę lub 140 zł za miesiąc płatny z góry.

Dla każdego tangowicza mamy pakiet startowy i zniżki na nasze spektakle!*

Gdzie będą odbywać się zajęcia?

W foyer Dużej Sceny Teatru Rozrywki, przy ul. Konopnickiej 1.

Mamy idealny parkiet, który tylko czeka na amatorów argentyńskiego tanga.

Kiedy?

Startujemy 5 marca o 18:00, a spotykać się będziemy w każdy wtorek lub środę o 18:00 (wszystko spróbujemy wspólnie zaplanować, tak, żeby każdy był zadowolony.) Jeśli zechcecie, spróbujemy organizować milongi przy otwartej kawiarni i w clubowej atmosferze.

Czy muszę przyjść z osobą towarzyszącą?

Przyjmujemy zapisy zarówno w parach i solo z zachowaniem równowagi w ilości partnerek
i partnerów.

Jak się ubrać?

Zabierz ze sobą wygodny strój i zmienne obuwie – KONIECZNIE ze „śliską” podeszwą.

Zapisy i dodatkowe informacje:
m.pezdek@teatr-rozrywki.pl

 

*Uczestnicząc w zajęciach stajecie się PRZYJACIÓŁMI ROZRYWKI i dzięki temu możecie korzystać ze wszystkich spektakli własnych Teatru w bardzo obniżonych cenach… Tancerze i Tancerki łączmy się!

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.