Testy rozgrywającej, porażka w sparingu z Czeszkami

Chorzowianin 2018-11-27 | Komentarzy: 0
We wtorek piłkarki ręczne Ruchu rozegrały sparing z zaprzyjaźnioną drużyną z Ostrawy. W ekipie "Niebieskich" sprawdzana była zawodniczka Arki Gdynia Katarzyna Czarnik.
Testy rozgrywającej, porażka w sparingu z Czeszkami

Katarzyna Czarnik w ataku na bramkę drużyny z Ostrawy | Fot. Marcin Bulanda

Sokol Poruba Ostrawa to "etatowy" sparingpartner dla Ruchu. Oba kluby spotykają się regularnie podczas przerw w rozgrywkach. W sierpniu br., przed rozpoczęciem sezonu, chorzowianki zwyciężyły w Czechach 26:25.

Obecnie w PGNiG Superlidze trwa półtoramiesięczna przerwa. Ruch zaprosił więc drużynę zza południowej granicy na mecz kontrolny do hali MORiS. Tym razem górą były Czeszki, które pokonały podopieczne Krzysztofa Przybylskiego 24:18.

Trener "Niebieskich" po zwycięskim debiucie w lidze (29:26 z Kościerzyną) podkreślał, że w jego zespole potrzebne jest wzmocnienie na rozegraniu. W sparingu z Sokolem testowana była Katarzyna Czarnik.

To 19-letnia rozgrywająca, która w tym sezonie występowała w Arce Gdynia - do czasu wycofania klubu z Trójmiasta z rozgrywek. Wcześniej broniła barw MTS-u Kwidzyn.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze sparingu KPR Ruch - Sokol. Autorem jest Marcin Bulanda.

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.