Enej zagra podczas Biesiady

Chorzowianin 2018-10-31 | Komentarzy: 0
Chorzowianie oraz miłośnicy dobrej zabawy z innych miast spotykają się co roku 11 listopada, aby wspólnie świętować, nie tylko, chorzowskie rocznice. W tym roku będzie to 150-lecie nadania praw miejskich Królewskiej Hucie i 100-lecie odzyskania niepodległości.
Enej zagra podczas Biesiady

Podczas 22. Chorzowskiej Biesiady Rocznicowej z pewnością nie zabraknie tańców pod sceną w rytm śląskich szlagierów oraz przebojów gwiazd polskiej estrady. Dojdzie do tego wspólne śpiewanie biesiadnych hitów czy słuchanie żartów.

Na scenie zaprezentują się: Blue Party, Brygida i Robert Łukowscy, Mirek Jędrowski oraz gwiazda wieczoru – zespół Enej.

Impreza rozpocznie się 11 listopada o godzinie 16.00 w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113.

Bilety kosztują 70 zł (przy stołach z konsumpcją), 60 zł (na widowni z konsumpcją) i 50 zł (na widowni). A biorąc udział w konkursie można wygrać podwójne zaproszenia. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na jedno pytanie - kliknij

Więcej informacji na temat imprezy www.moris.chorzow.pl .

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.