Festiwal Walentynkowy. Przesłuchania

Chorzowianin 2019-01-21 | Komentarzy: 0
"Ekonomik" zaprasza młodzież do wzięcia udziału w konkursie polskiej piosenki walentynkowej. Przesłuchania odbędą się 23 i 28 stycznia.
Festiwal Walentynkowy. Przesłuchania

Anna Nowak, zwyciężczyni XV edycji festiwalu | fot. arch. Chorzowianin.pl INFOSERWIS

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie zaprasza młodzież z chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, gimnazjalnych i podstawowych (z klas 7 i 8) oraz działającą w pozaszkolnych kołach zainteresowań przy MDK do wzięcia udziału w konkursie polskiej piosenki walentynkowej. W tym roku impreza obbędzie się po raz szesnasty. Celem festiwalu jest popularyzowanie polskiej piosenki kabaretowej, poezji śpiewanej oraz szeroko pojętej muzyki popularnej.

​Zobacz ubiegłoroczną edycję festiwalu

Jeśli chcesz zaprezentować swój talent wokalny przyjdź na przesłuchanie w dniach 23 stycznia i 28 stycznia od godz. 15:30 do 17:00 do auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie przy ul. Urbanowicza 2. Należy przynieść własne podkłady muzyczne. Karty zgłoszenia przekazane zostaną podczas spotkania. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej szkoły - kliknij.

Finał festiwalu odbędzie się 8 lutego 2019 roku o godz. 10:00 w sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. J. Lompy 13. Atrakcją imprezy są cenne nagrody i występ znanego artysty. Finalista otrzymuje zaproszenie na koncert finałowy dla klasy wraz z opiekunem.

XVI Chorzowski Festiwal Walentynkowy organizuje Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie przy współpracy Młodzieżowego Domu Kultury w Chorzowie. Patronem medialnym jest nasza redakcja.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.