Reklama: Partnerzy:


Na Poczytajkach czytamy bajki...

Chorzowianin 2013-01-24 | Komentarzy: 0
Czy istnieje sposób na to by dziecko polubiło czytanie książek? Wiadomo, że czytające dziecko, to w przyszłości czytający dorosły, dlatego chorzowska księgarnia Słowo kierując się przysłowiem – Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał wymyśliła Poczytajki.
Na Poczytajkach czytamy bajki...

Żaneta Prowda i Grzegorz Żyła podczas spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 18

W Antykwariacie działającym nad księgarnią dzieci razem z bohaterami bajek przenoszą się w fantastyczny świat ludzkiej wyobraźni. Jednak spotkania to nie tylko czytanie książek, ale również gry, zabawy, zajęcia plastyczne i spotkania z interesującymi osobami. 24 stycznia br. odbyło się kolejne spotkanie z tego cyklu.  

 – Tematyka zajęć jest bardzo różnorodna, bywa, że gościmy  znanych ludzi. Dzisiejsze spotkanie związane było z teatrem. Zajęcia poprowadziła Żaneta Prowda która przeczytała bajeczkę „Pan Kuleczka”. Zaprosiliśmy aktora, Grzegorza Żyłę z chorzowskiego „Teatru Moich Marzeń”, który wprowadził dzieci w tajniki tego trudnego zawodu – opowiada Ramona Sobieraj kierownik księgarni „Słowo”.

W zajęciach uczestniczą dzieci z różnych przedszkoli. Tym razem w magiczny świat teatru zostały wprowadzone dzieci z grupy II chorzowskiego Przedszkola nr 18.  

„Poczytajki” to cykl zajęć skierowanych do najmłodszych wielbicieli słowa pisanego (i czytanego). Zajęcia odbywają się cyklicznie, jednak o tym, jak często będą się one miały miejsce zadecydują bywalcy. Dlatego wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z księgarnią „Słowo”

e-mail: slowo15@o2.pl, tel. (32) 241-53-13

ms

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.