Objazd w Batorym. Jak jeździć?

Chorzowianin 2018-11-23 | Komentarzy: 0
Miejski Zakład Ulic i Mostów informuje o zamknięciu dla pojazdów fragmentu ulicy Prostej. Objazd prowadzi ulicą Odrowążów i Karłowicza z powodu prowadzonych prac w tym rejonie. Ruch ma zostać wznowiony w grudniu.
Objazd w Batorym. Jak jeździć?

zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie na mapach bezpłatnej mobilnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google. | fot. archiwum

 Dzisiaj, w związku z budową przyłącza sieci ciepłowniczej (inwestor Tauron Ciepło) – zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie fragment ulicy Prostej w Chorzowie na odcinku pomiędzy ulicą Graniczną i Lisieckiego – czytamy w komunikacie MZUiM w Chorzowie.

Jak zawsze,  zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie na mapach bezpłatnej mobilnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google. Aktualną sytuację na chorzowskich drogach można śledzić TUTAJ

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.