Remont ul. Żołnierzy Września

Chorzowianin 2018-08-20 | Komentarzy: 0
Dziś rozpoczęły się roboty drogowe związane z renowacją nawierzchni jezdni ulicy Żołnierzy Września w Chorzowie na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Boczną i Beskidzką oraz Śląską i ks. Szwedy.
Remont ul. Żołnierzy Września

Prace prowadzone będą na połowie jezdni przyległej do parkingu sklepu „E. Leclerc” (pasy ruchu w kierunku ul. 3 Maja):

Ze względu na zakres prowadzonych prowadzonych prac wprowadzono następujące zmiany w organizacji ruchu:

- nie ma możliwości skrętu w lewo z ulicy Żołnierzy Września (jadąc z kierunku ul. 3 Maja) w kierunku ulic Bocznej i ks. Szwedy,

- wyjazd z ulic Beskidzkiej i Śląskiej do ulicy Żołnierzy Września możliwy jest wyłącznie w prawo w kierunku ul. 75 Pułku Piechoty,

 - zamknięto wyjazd z ul. Bocznej do ulic Żołnierzy Września i Beskidzkiej,

- na ulicy Szwedy wprowadzonp tymczasowo dwukierunkowy ruch pojazdów, celem zapewnienia dojazdu do parkingu przy sklepie E. Leclerc,

- na ul. Św. Kingi przy pasie ruchu prowadzącym w kierunku ul. Żołnierzy Września wprowadzono zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Wyznaczonp objazd z kierunku ulic Beskidzkiej, Śląskiej i 75 Pułku Piechoty w kierunku ulic Żołnierzy Września (położonej poza strefa robót) ciągiem ulic Strzelców Bytomskich, Styczyńskiego i św. Kingi.

Dojazd do sklepu E. Leclerc (klienci i dostawy) możliwy jest z kierunku ulicy Wandy przez ulicę Szwedy (tymczasowo dwukierunkową).

Wprowadzono również zmiany w trasach przejazdów autobusów komunikacji miejskiej. Szczegóły na stronie KZK GOP - kliknij

Zakończenie prac zaplanowano na 25 sierpnia.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.