Szklane Oczy jadą do Poznania

Chorzowianin 2019-01-17 | Komentarzy: 0
Szklane Oczy - trzy dziewczyny z Chorzowa, które mówią, że inspiruje je przede wszystkim poezja romantyczna i polski punk, a grają rocka, rocka progresywnego i alternatywę, w kwietniu wystąpią na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu.
Szklane Oczy jadą do Poznania

Szklane Oczy | Fot. Tomasz Makula

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase'owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku.

W kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności.

Zagrają między innymi: Daria Zawiałow,  The Dumplings, Marysia Starosta,  Sidney Polak i... Szklane Oczy.

Niedawno dziewczyny wygrały jeden z odcinków konkursu III Programu Polskiego Radia „Start Na Granie” i spełniły jedno ze swoich marzeń, występując na legendarnej trójkowej scenie.

http://www.chorzowianin.pl/zagraly-w-trojce-walcza-o-plyte,n-9488.html

 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.