Więcej rozrywki w Rozrywce. Chorzowski teatr inauguruje sezon

Chorzowianin 2018-09-12 | Komentarzy: 0
Więcej "rozrywkowego" repertuaru, nowa inscenizacja "Cabaretu" oraz premiera farsy "Hotel Westminster" to nowości zapowiedziane na rozpoczynający się w piątek sezon w Teatrze Rozrywki. Sezon szczególny, bo pierwszy pod nową dyrekcją.
Więcej rozrywki w Rozrywce. Chorzowski teatr inauguruje sezon

Sezon zainauguruje przebój ubiegłego sezonu, czyli Młody Frankeinstein. | fot. Teatr Rozrywki

Aleksandra Gajewska i Jacek Bończyk zastąpili Dariusza Miłkowskiego, który przez 34 lata kierował chorzowską sceną. 

– Mamy wielką tremę, ale też dużo zapału i chęci do pracy – zapowiadają Gajewska z Bończykiem, którzy przedstawili program nadchodzącego sezonu.

Uważni widzowie mogli już zauważyć nowe plakaty i afisze widniejące na budynku teatru. Hasło "Po wakacjach wracamy do Rozrywki" ma towarzyszyć teatrowi przez cały rok. Jeszcze w tym tygodniu zespół artystyczny ma zaprezentować piosenkę z którą, jak informują artyści na Facebooku, łatwiej będzie wrócić do Rozrywki! 

Już w listopadzie pierwsza premiera. Nowy dyrektor artystyczny wyreżyseruje musical familijny "Zorro"

– W brawurowej inscenizacji pokażemy bohatera, który przypomni czym jest sprawiedliwość i dobro – czytamy w zapowiedzi. 

Prawdziwą próbą Bończyka będzie też zmierzenie się z tytułem, który... wystawiany był już w Rozrywce za kadencji Dariusza Miłkowskiego. Legendarny "Cabaret" swoją premierę będzie miał 30 marca przyszłego roku.

Pod koniec sezonu ma się odbyć jeszcze jedna premiera. Farsę "Hotel Westminster" wyreżyseruje Jerzy Bończak.

Sporo dziać będzie się też na Małej Scenie. Spektakl z utworami Edwarda Stachury w reżyserii Jerzego Satanowskiego pojawi się jeszcze w tym roku, a "Bajki dla niegrzecznych dzieci", kolejną premierę w reżyserii Jacka Bończyka zobaczymy w kwietniu 2019.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.