Pomóżmy Vanessie w jej walce o wszystko

Chorzowianin 2018-03-01
Tysiące osób z całego Śląska ruszyły na pomoc małej Vanessie ze Świętochłowic. Glejak – guz pnia mózgu oplata się między nerwami i zabiera życie dziecka. Tylko specjalistyczne leczenie celowane może uratować dziewczynkę. W tej chwili to pieniądze decydują o jej życiu. Guz w główce wciąż rośnie,a szanse na ratunek maleją z każdym dniem.
Pomóżmy Vanessie w jej walce o wszystko
Setki osób wyszły na ulice śląskich miast, żeby pomóc zbierać fundusze na ratowanie życia dzielnej 5-latki. Przedmioty na charytatywną aukcję dla Vanessy przekazali m.in. Monika Hojnisz i Marcin Kindla.

Pierwotny termin zbiórki środków upłynął  28 lutego.br. Ponieważ - mimo ogromnej mobilizacji - nie udało się osiągnąć wyznaczonego pułapu  700.000 złotych, zarząd Fundacji Rycerze i Księżniczki zdecydował o przedłużeniu kwesty o dodatkowe 7 dni. Na leczenie Vanessy w Meksyku wciąż brakuje jeszcze niemal 240.000 złotych.
 
Wesprzyj (PayU,PayPal,MasterCard)

www.rik.pl/vanessa
www.aukcje.rik.pl/podopieczny/vanessa

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.