Pożegnanie z kolędą

Chorzowianin 2012-01-23 | Komentarzy: 1
Zespoły Boże Nutki, Angelus Band i Trąbki Jerycha, soliści Sylwia Grzywa i Mariusz Blach oraz goście specjalni - Andrzej Lampert (PIN) i Henryk Czich (UNIVERSE) będą kolędować 29 stycznia.
Pożegnanie z kolędą
Parafia św. Antoniego i Chorzowskie Centrum Kultury zapraszają na czwarty koncert z cyklu „Pożegnanie z kolędą”, który odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia w ChCK. Początek o godz. 19.00.

Bilety na koncert, w cenie 5 zł, można już zakupić w kasie Chorzowskiego Centrum Kultury. Wejściówki będą także dostępne w dniu koncertu, na dwie godziny przed imprezą.

- Tegoroczny program wypełnią nie tylko znane i lubiane kolędy i pastorałki, ale także niemal już zapomniane utwory świątecznego nurtu. Okazji do wspólnego śpiewania nie zabraknie - mówi Wojciech Majerczyk z parafii św. Antoniego. Parafię w koncercie reprezentować będzie dziecięcy zespół Boże Nutki. 

Chorzowianin.pl jest patronem medialnym koncertu.

Reklama:

Dyskusja:

~LADY32

IP: 79.189.*.*

2012-01-26 16:35:46

SUUUPER:)

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.