W centrum Chorzowa nie jeżdżą tramwaje. Co się stało?

Chorzowianin 2018-06-06 | Komentarzy: 0
Od rana duże utrudnienia czekają wszystkich chorzowian korzystających z linii tramwajowych. Nie jeżdżą liniie 9, 17 i 20, a 6, 19, i 11 mają skrócone trasy. Wszystkiemu winne są awarie.
W centrum Chorzowa nie jeżdżą tramwaje. Co się stało?

Dziś rano na ul. Katowickiej, tuż przy kilkadziesiąt metrów od centrum przesiadkowego jeden z tramwajów złamał pantograf. | fot. pat

Jak informuje KZK GOP, prace przy ul. Powstańców, dotyczące linii nr: 9, 17 i 20 potrwają do 20.00, a do tego czasu wyznaczona została autobusowa komunikacja zastępcza. 

Niestety, to niejedyne utrudnienie w centrum Chorzowa. Dziś rano na ul. Katowickiej, kilkadziesiąt metrów od centrum przesiadkowego jeden z tramwajów złamał pantograf. Na miejscu trwają prace naprawcze, jednak do tego czasu tramwaje, jadące od Bytomia dojeżdżają do przystanku Chorzów Metalowców, natomiast pozostałe wozy jadące z Centrum Katowic kierowane są na Chorzów Stadion Śląski.  

 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.