Kolejne zmiany w KZK GOP. Ma być taniej i bez limitu

Chorzowianin 2018-03-15 | Komentarzy: 0
Zmiana oferty biletów okresowych i możliwość podróżowania na jednym bilecie na terenie KZK GOP, MZKP Tarnowskie Góry oraz MZK Tychy to główne założenia nowej taryfy, która będzie obowiązywać od 1 kwietnia.
Kolejne zmiany w KZK GOP. Ma być taniej i bez limitu

Szczegółowych informacji na temat nowej taryfy udzielają m. in. pracownicy Punktów Obsługi Pasażera. | fot. KZK GOP

W związku z ujednoliceniem taryf na terenie całej Metropolii, z oferty KZK GOP znikają wszystkie bilety z limitem przejazdów. Od 1 kwietnia nie będzie już też prawie wszystkich biletów tylko na tramwaj, lub tylko na autobus. Zlikwidowana zostanie też promocja dla osób korzystających z biletów okresowych, za to obniżono ich ceny nawet o ponad 20%.

Oprócz zmian w cennikach, wszystkie bilety okresowe i papierowe bilety jednorazowe oraz kupowane przez telefony komórkowe bilety jednorazowe staną się wspólną ofertą biletową organizatorów komunikacji działających w obszarze Metropolii i obowiązywać będą, tak jak dotychczas na liniach  KZK GOP, MZKP Tarnowskie Góry oraz dodatkowo na terenie obsługiwanym przez MZK Tychy. 

Wyjątkiem są jednorazowe bilety kodowane na karcie ŚKUP, które obowiązują wyłącznie w komunikacji KZK GOP oraz MZKP Tarnowskie Góry, a także taryfa odległościowa, która obecnie dostępna jest również tylko w pojazdach KZK GOP oraz MZKP.

Pełny tekst nowej taryfy dostępny jest POD TYM LINKIEM.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.