Reklama: Partnerzy:


Projekty społeczne o ekonomii i szacunku do człowieka

Chorzowianin 2019-01-16 | Komentarzy: 0
Grażyna Biznesu i stereoTYPOWI. to projekty realizowane w ramach platformy Zwolnieni z Teorii. Zaangażowali się w nie między innymi uczniowie z chorzowskich szkół średnich.
Projekty społeczne o ekonomii i szacunku do człowieka

W projektach społecznościowych uczestniczą m.in. chorzowscy uczniowie | fot. www.facebook.com/grazynabiznesu.2018

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych.

„Grażynę Biznesu” wymyślili uczniowie z Katowic i Chorzowa. Młodzi ludzie w mediach społecznościowych poruszają, w przystępny i zabawny sposób, tematy związane z ekonomią. Realizują też własny miniserial przedstawiających historię Grażyny i Janusza.

Zespół „Grażyny Biznesu” tworzą (za fb): Emilia Kaczmarek, Martyna Sikorska, Kamil Bordun, Karol Biały.

Więcej o projekcie - kliknij

Projekt „stereoTYPOWI.” tworzą uczniowie chorzowskiego „Słowaka” i „Batorego”, ma on zapobiegać wykluczeniom społecznym. Będzie on czynnie działał na platformach mediów społecznościowych. StereoTYPOWI. chcą zaszczepić ludziom idee równego oraz sprawiedliwego traktowania innych. Ich projekt ma wpływać na osoby, które nie odczuwają powinności reagowania na przejawy agresji i braku szacunku w społeczeństwie. Ten wpływ ma inicjować reakcje dezaprobujące owe zachowania oraz sprawiać, ze zaangażowani rozprzestrzenią ideę projektu dalej.

Zespół stereoTYPOWI. tworzą: Weronika Głodek, Pio Scelina, Przemysław Kukla, Maria Kozioł oraz Piotr Strusz.

Więcej o projekcie - kliknij

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.