Proszkiem po twarzy

Chorzowianin 2016-06-15 | Komentarzy: 0
Jego korzenie sięgają dalekich Indii. Tam jednak ma on wyraźny podtekst religijny. Festiwal Kolorów, który 18 czerwca odbędzie się na Polach Marsowych w Parku Śląskim, to najradośniejsza impreza, jaką można sobie tylko wyobrazić.
Proszkiem po twarzy

fot. youtube.com

Festiwal Kolorów to znany event, odbywający się w największych miastach Polski. Wydarzenia zrzeszają młodzież oraz starszych uczestników z wielu regionów, zapewniając wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawą wśród barwnej chmury kolorów Holi.

Co wyróżnia tę imprezę spośród innych? Na pewno kolory i możliwość ich „przywdziania” dzięki barwnikom, którymi uczestnicy posypują się w ogromnych ilościach, ale też wyjątkowo pozytywna atmosfera, która bije od każdego, kto przekracza festiwalową bramę.

Festiwal Kolorów to bezpłatna impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. W tym roku rusza w trasę już po raz czwarty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta (tym razem jest ich czternaście) oraz atrakcje czekające na uczestników. Celem festiwalu jest niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach.

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. W tym roku pojawią się m.in. Tom Swoon, DJKuba&Ne!tan, Fafaq, Leniwiec, Clock Machine, Coria. Nie zabraknie stref sponsorów: Lipton Ice Tea orzeźwi swoimi napojami w gorące, letnie dni, dzięki Tutti Frutti, wraz z przyjaciółmi będzie można uwiecznić piękne chwile w fotobudce, a w Maoam na uczestników będą czekały do wygrania różne atrakcje i słodkości. Smakosze, w miasteczku gastronomicznym, mogą liczyć na szeroki wybór foodtrucków, które przyjadą z wielu zakątków Polski, aby zaprezentować swoją kuchnię.  

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.