Spotkanie eksploatatorów na Klimzowcu

Chorzowianin 2014-04-11 | Komentarzy: 0
Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jako członek wspierający Stowarzyszenia Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej po raz kolejny miało przyjemność gościć na oczyszczalni ścieków Klimzowiec użytkowników obiektów wod.-kan z całego kraju.
Spotkanie eksploatatorów na Klimzowcu

Kwietniowe spotkanie, w którym uczestniczyło niemal 50 osób, poświęcone było tematyce wytwarzania energii w wysokosprawnej kogeneracji.

Pracownicy oczyszczalni Klimzowiec podzielili się z uczestnikami spotkania doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z wytwarzaniem energii cieplnej i elektrycznej w procesie oczyszczania ścieków.

Sporo uwagi poświęcono również systemowi wsparcia, dzięki któremu wytwórcy energii elektrycznej i cieplnej, spełniający odpowiednie wymogi prawne, mogą liczyć na dodatkowe przychody w postaci tzw. świadectw pochodzenia energii.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.